Oostenrijk (AT)

Ontvangsten en afdrachten

2005200620072008200920102011201220132014
Ontvangsten (in miljoenen euro)1.786,21.830,11.598,41.777,31.816,61.821,61.875,81.856,01.862,01.572,6
Afdrachten (in miljoenen euro)2.144,02.209,22.218,12.194,42.315,82.626,92.688,72.942,23.191,42.869,5

Ontvangsten uitgesplitst per jaar (in miljoenen euro)

Post2005200620072008200920102011201220132014
Landbouw1.237,31.274,9--------
Structurele acties337,7304,5--------
Intern Beleid191,0229,0--------
Externe hulp0,00,0--------
Administratie20,221,720,043,720,020,819,119,021,021,8
Toetredingshulp0,00,0--------
Compensatie0,00,00,00,00,0---0,00,0
Duurzame groei--423,0485,0452,2403,1501,8502,0531,5-
Instandhouding en beheer natuurlijke hulpbronnen--1.130,01.217,81.307,71.351,21.312,41.289,51.262,9-
Burgerschap, vrijheid, veiligheid en rechtvaardigheid--25,430,936,646,542,645,446,6-
De EU als mondiale partner--0,00,00,00,00,00,00,00,0
Smart and inclusive growth---------483,5
Sustainable growth: natural resources---------1.004,0
Security and citizenship---------41,6
Negative reserve---------0,0
Special instruments---------21,7

Afdrachten uitgesplitst per jaar (in miljoenen euro)

Post2005200620072008200920102011201220132014
BTW-middelen326,3385,4409,0389,4270,7287,1306,1327,0333,8453,0
BNI-afdracht1.588,91.557,11.564,81.567,31.871,32.130,62.149,12.389,42.639,12.195,9
Traditionele eigen middelen188,5195,3201,1201,6156,9166,6189,5177,1163,9178,6
Overige afdrachten (incl. correcties / kortingen lidstaten)40,371,443,136,216,942,644,048,654,642,1

BNI

2005200620072008200920102011201220132014
EU-ontvangsten als % BNI0.70.70.60.60.70.60.60.60.60.4
Afdracht lidstaat als % BNI 0.90.90.80.80.80.90.9110.9

Trend

2005200620072008200920102011201220132014
Ontvangsten (in procenten)10.22.5-12.711.22.20.33-1.10.3-15.5
Afdrachten (in procenten)4.830.4-1.15.513.42.49.48.5-10.1