Tsjechië (CZ)

Ontvangsten en afdrachten

2005200620072008200920102011201220132014
Ontvangsten (in miljoenen euro)1.074,91.330,01.721,02.441,12.948,63.415,63.029,14.529,44.893,14.377,2
Afdrachten (in miljoenen euro)990,21.035,31.167,01.396,01.374,11.497,71.682,51.594,01.616,61.506,7

Ontvangsten uitgesplitst per jaar (in miljoenen euro)

Post2005200620072008200920102011201220132014
Landbouw428,5498,3--------
Structurele acties151,6463,6--------
Intern Beleid48,655,9--------
Externe hulp0,00,0--------
Administratie14,615,215,116,016,618,716,815,515,915,4
Toetredingshulp131,695,2--------
Compensatie300,0201,90,00,00,0---0,00,0
Duurzame groei--955,81.752,12.040,62.320,51.849,93.306,53.652,8-
Instandhouding en beheer natuurlijke hulpbronnen--717,1655,1867,01.062,21.132,81.197,91.211,1-
Burgerschap, vrijheid, veiligheid en rechtvaardigheid--17,812,016,413,729,39,313,2-
De EU als mondiale partner--15,25,98,00,60,30,30,00,0
Smart and inclusive growth---------3.155,6
Sustainable growth: natural resources---------1.178,2
Security and citizenship---------12,0
Negative reserve---------0,0
Special instruments---------15,9

Afdrachten uitgesplitst per jaar (in miljoenen euro)

Post2005200620072008200920102011201220132014
BTW-middelen150,6173,7199,9221,4170,0180,9207,7198,1199,8183,8
BNI-afdracht614,6632,5703,8843,8860,31.050,91.169,91.112,51.152,41.022,9
Traditionele eigen middelen146,1149,0178,8206,9166,8189,4220,6198,5171,7197,9
Overige afdrachten (incl. correcties / kortingen lidstaten)78,880,184,5123,8176,976,584,384,992,7102,1

BNI

2005200620072008200920102011201220132014
EU-ontvangsten als % BNI1.11.21.41.72.22.52.13.23.53
Afdracht lidstaat als % BNI 10.910.911.11.21.11.21

Trend

2005200620072008200920102011201220132014
Ontvangsten (in procenten)31.823.729.441.820.815.8-11.349.58-10.5
Afdrachten (in procenten)75.24.612.719.6-1.6912.3-5.31.4-6.8