Finland (FI)

Ontvangsten en afdrachten

2005200620072008200920102011201220132014
Ontvangsten (in miljoenen euro)1.350,71.280,41.423,41.321,31.207,81.309,61.293,01.324,11.496,81.061,9
Afdrachten (in miljoenen euro)1.464,91.559,91.629,41.710,01.813,91.702,21.955,22.001,92.159,11.904,1

Ontvangsten uitgesplitst per jaar (in miljoenen euro)

Post2005200620072008200920102011201220132014
Landbouw904,1818,2--------
Structurele acties290,9316,7--------
Intern Beleid133,6121,9--------
Externe hulp0,00,0--------
Administratie22,023,623,121,121,823,425,022,925,527,4
Toetredingshulp0,00,0--------
Compensatie0,00,00,00,00,0---0,00,0
Duurzame groei--416,7448,8399,5362,7457,4408,0548,4-
Instandhouding en beheer natuurlijke hulpbronnen--972,8839,8766,7908,2794,6872,5893,7-
Burgerschap, vrijheid, veiligheid en rechtvaardigheid--10,911,519,815,316,020,729,2-
De EU als mondiale partner--0,00,00,00,00,00,00,00,0
Smart and inclusive growth---------389,0
Sustainable growth: natural resources---------621,5
Security and citizenship---------14,3
Negative reserve---------0,0
Special instruments---------9,8

Afdrachten uitgesplitst per jaar (in miljoenen euro)

Post2005200620072008200920102011201220132014
BTW-middelen214,1246,8260,7246,1237,2226,7266,9277,2285,3270,5
BNI-afdracht1.011,41.071,21.087,71.126,61.203,51.255,41.435,51.469,41.614,51.364,3
Traditionele eigen middelen112,7130,3148,9166,7114,9127,0152,4139,7127,6126,9
Overige afdrachten (incl. correcties / kortingen lidstaten)126,7111,7132,1170,6258,393,1100,3115,7131,7142,4

BNI

2005200620072008200920102011201220132014
EU-ontvangsten als % BNI0.90.80.80.70.70.70.70.70.80.5
Afdracht lidstaat als % BNI 0.90.90.90.910.9111.10.9

Trend

2005200620072008200920102011201220132014
Ontvangsten (in procenten)-1.8-5.211.2-7.2-8.68.4-1.32.413-29.1
Afdrachten (in procenten)1.56.54.54.96.1-6.214.92.47.9-11.8