Frankrijk (FR)

Ontvangsten en afdrachten

2005200620072008200920102011201220132014
Ontvangsten (in miljoenen euro)13.620,513.496,213.897,213.721,813.631,913.105,113.162,312.890,314.239,313.479,1
Afdrachten (in miljoenen euro)16.854,116.635,916.988,918.025,120.093,019.580,819.617,221.296,223.291,620.967,7

Ontvangsten uitgesplitst per jaar (in miljoenen euro)

Post2005200620072008200920102011201220132014
Landbouw10.011,510.091,7--------
Structurele acties2.541,22.235,4--------
Intern Beleid782,7745,5--------
Externe hulp0,00,0--------
Administratie285,1423,6270,6304,6328,6337,0342,6351,4339,7339,0
Toetredingshulp0,00,0--------
Compensatie0,00,00,00,00,0---0,00,0
Duurzame groei--3.168,13.290,83.312,42.789,33.085,33.018,94.112,1-
Instandhouding en beheer natuurlijke hulpbronnen--10.360,110.014,29.749,49.854,99.541,59.350,99.619,4-
Burgerschap, vrijheid, veiligheid en rechtvaardigheid--98,4112,3241,5124,0192,9169,1168,2-
De EU als mondiale partner--0,00,00,00,00,00,00,00,0
Smart and inclusive growth---------4.479,1
Sustainable growth: natural resources---------8.532,8
Security and citizenship---------128,2
Negative reserve---------0,0
Special instruments---------0,0

Afdrachten uitgesplitst per jaar (in miljoenen euro)

Post2005200620072008200920102011201220132014
BTW-middelen2.655,52.906,83.113,82.991,62.545,62.380,62.916,62.877,12.837,12.956,4
BNI-afdracht11.431,311.026,211.214,911.740,913.623,014.754,714.029,015.773,317.685,415.014,0
Traditionele eigen middelen1.337,31.282,61.332,51.568,51.263,01.407,31.566,31.499,31.417,21.394,1
Overige afdrachten (incl. correcties / kortingen lidstaten)1.430,01.420,31.327,61.724,02.661,41.038,31.105,21.146,61.351,91.603,2

BNI

2005200620072008200920102011201220132014
EU-ontvangsten als % BNI0.80.70.70.70.70.70.60.60.70.6
Afdracht lidstaat als % BNI 10.90.90.911111.11

Trend

2005200620072008200920102011201220132014
Ontvangsten (in procenten)5.2-0.93-1.3-0.7-3.90.4-2.110.5-5.3
Afdrachten (in procenten)5.2-1.32.16.111.5-2.50.28.69.4-10