Hongarije (HU)

Ontvangsten en afdrachten

2005200620072008200920102011201220132014
Ontvangsten (in miljoenen euro)1.357,01.842,22.427,62.002,63.568,63.650,05.330,94.177,15.909,86.620,2
Afdrachten (in miljoenen euro)833,2782,5870,2947,1908,9955,0937,4928,41.011,1995,8

Ontvangsten uitgesplitst per jaar (in miljoenen euro)

Post2005200620072008200920102011201220132014
Landbouw651,5840,9--------
Structurele acties338,1691,2--------
Intern Beleid102,0128,1--------
Externe hulp0,00,0--------
Administratie14,416,415,416,518,333,021,721,415,315,1
Toetredingshulp219,9133,5--------
Compensatie31,131,90,00,00,0---0,00,0
Duurzame groei--1.357,61.263,52.241,02.172,23.748,52.519,74.086,8-
Instandhouding en beheer natuurlijke hulpbronnen--956,2681,11.279,91.420,11.500,01.605,41.778,3-
Burgerschap, vrijheid, veiligheid en rechtvaardigheid--36,926,823,122,144,123,422,3-
De EU als mondiale partner--61,614,76,42,716,57,37,15,2
Smart and inclusive growth---------4.686,7
Sustainable growth: natural resources---------1.894,6
Security and citizenship---------18,6
Negative reserve---------0,0
Special instruments---------0,0

Afdrachten uitgesplitst per jaar (in miljoenen euro)

Post2005200620072008200920102011201220132014
BTW-middelen108,5115,7137,8152,8113,2119,4116,689,0109,2118,1
BNI-afdracht540,8501,3546,6591,6588,9701,9666,1692,4751,2700,4
Traditionele eigen middelen113,3104,2110,9113,392,992,6101,096,890,9105,5
Overige afdrachten (incl. correcties / kortingen lidstaten)70,661,374,989,4113,941,153,750,259,871,8

BNI

2005200620072008200920102011201220132014
EU-ontvangsten als % BNI1.62.22.624.145.64.66.46.6
Afdracht lidstaat als % BNI 10.90.9111111.11

Trend

2005200620072008200920102011201220132014
Ontvangsten (in procenten)90.235.831.8-17.578.22.346.1-21.641.512
Afdrachten (in procenten)55.1-6.111.28.8-45.1-1.8-18.9-1.5