Italië (IT)

Ontvangsten en afdrachten

2005200620072008200920102011201220132014
Ontvangsten (in miljoenen euro)10.696,310.922,311.315,310.306,49.372,39.497,59.585,910.956,912.554,310.695,3
Afdrachten (in miljoenen euro)13.546,713.506,814.024,215.144,515.418,115.332,416.078,016.543,617.167,915.888,6

Ontvangsten uitgesplitst per jaar (in miljoenen euro)

Post2005200620072008200920102011201220132014
Landbouw5.528,15.486,0--------
Structurele acties4.325,34.531,0--------
Intern Beleid704,6753,5--------
Externe hulp0,00,0--------
Administratie138,3151,8229,4253,1262,5269,8249,7248,2257,0257,5
Toetredingshulp0,00,0--------
Compensatie0,00,00,00,00,0---0,00,0
Duurzame groei--5.089,24.524,13.174,73.335,73.167,73.732,16.517,7-
Instandhouding en beheer natuurlijke hulpbronnen--5.913,35.407,35.287,15.731,55.993,56.069,15.600,0-
Burgerschap, vrijheid, veiligheid en rechtvaardigheid--83,4121,9648,1160,5174,9907,5179,6-
De EU als mondiale partner--0,00,00,00,00,00,00,00,0
Smart and inclusive growth---------4.720,1
Sustainable growth: natural resources---------5.505,9
Security and citizenship---------211,7
Negative reserve---------0,0
Special instruments---------0,0

Afdrachten uitgesplitst per jaar (in miljoenen euro)

Post2005200620072008200920102011201220132014
BTW-middelen2.003,81.679,82.030,12.907,11.378,61.558,91.811,82.294,41.732,21.760,1
BNI-afdracht9.092,99.247,29.143,09.184,910.390,311.381,011.698,511.796,113.003,811.434,7
Traditionele eigen middelen1.341,91.573,31.687,21.648,61.505,41.668,01.741,71.563,31.419,81.520,5
Overige afdrachten (incl. correcties / kortingen lidstaten)1.108,11.006,51.163,81.403,82.143,7724,5825,9889,81.012,21.173,4

BNI

2005200620072008200920102011201220132014
EU-ontvangsten als % BNI0.70.70.70.70.60.60.60.70.80.7
Afdracht lidstaat als % BNI 0.90.90.911111.11.11

Trend

2005200620072008200920102011201220132014
Ontvangsten (in procenten)3.22.13.6-8.9-9.11.30.914.314.6-14.8
Afdrachten (in procenten)-1.7-0.33.881.8-0.64.92.93.8-7.5