Litouwen (LT)

Ontvangsten en afdrachten

2005200620072008200920102011201220132014
Ontvangsten (in miljoenen euro)665,6799,81.043,81.134,51.790,31.601,91.652,81.832,61.881,21.885,9
Afdrachten (in miljoenen euro)207,0233,8271,0329,2322,3269,1302,0342,7404,8384,7

Ontvangsten uitgesplitst per jaar (in miljoenen euro)

Post2005200620072008200920102011201220132014
Landbouw265,6308,8--------
Structurele acties158,2191,8--------
Intern Beleid145,5227,5--------
Externe hulp0,00,0--------
Administratie8,59,311,19,69,811,810,69,79,810,4
Toetredingshulp80,855,2--------
Compensatie7,07,20,00,00,0---0,00,0
Duurzame groei--508,4810,41.279,21.026,31.070,21.226,91.221,1-
Instandhouding en beheer natuurlijke hulpbronnen--483,0253,0468,5544,1536,2576,1621,7-
Burgerschap, vrijheid, veiligheid en rechtvaardigheid--15,826,928,417,934,817,528,7-
De EU als mondiale partner--25,434,64,41,81,12,40,00,0
Smart and inclusive growth---------1.214,2
Sustainable growth: natural resources---------624,4
Security and citizenship---------37,0
Negative reserve---------0,0
Special instruments---------0,0

Afdrachten uitgesplitst per jaar (in miljoenen euro)

Post2005200620072008200920102011201220132014
BTW-middelen29,829,347,153,141,831,627,936,743,440,3
BNI-afdracht126,9145,1158,2190,2202,5186,3213,6238,6284,2253,6
Traditionele eigen middelen34,138,045,460,040,339,144,649,255,364,3
Overige afdrachten (incl. correcties / kortingen lidstaten)16,221,420,225,837,712,115,918,221,926,5

BNI

2005200620072008200920102011201220132014
EU-ontvangsten als % BNI3.23.43.83.66.65.95.65.85.65.4
Afdracht lidstaat als % BNI 1111.11.2111.11.21.1

Trend

2005200620072008200920102011201220132014
Ontvangsten (in procenten)36.520.230.58.757.8-10.53.210.92.70.3
Afdrachten (in procenten)73.51315.921.5-2.1-16.512.213.518.1-5