Letland (LV)

Ontvangsten en afdrachten

2005200620072008200920102011201220132014
Ontvangsten (in miljoenen euro)385,0402,6675,0610,4710,3843,6911,01.179,51.063,21.062,2
Afdrachten (in miljoenen euro)129,8155,1199,0215,6215,6175,0182,3229,1269,0270,0

Ontvangsten uitgesplitst per jaar (in miljoenen euro)

Post2005200620072008200920102011201220132014
Landbouw118,4136,6--------
Structurele acties107,3140,6--------
Intern Beleid45,661,5--------
Externe hulp0,00,0--------
Administratie6,88,17,77,88,010,09,58,18,39,2
Toetredingshulp103,151,9--------
Compensatie3,83,90,00,00,0---0,00,0
Duurzame groei--450,4399,6485,9539,6588,9794,4695,9-
Instandhouding en beheer natuurlijke hulpbronnen--186,2190,2206,2284,4302,7367,1351,2-
Burgerschap, vrijheid, veiligheid en rechtvaardigheid--10,09,210,28,49,89,47,8-
De EU als mondiale partner--20,73,60,01,20,00,50,00,0
Smart and inclusive growth---------806,7
Sustainable growth: natural resources---------236,5
Security and citizenship---------9,9
Negative reserve---------0,0
Special instruments---------0,0

Afdrachten uitgesplitst per jaar (in miljoenen euro)

Post2005200620072008200920102011201220132014
BTW-middelen17,125,335,235,322,513,715,922,126,532,5
BNI-afdracht82,395,7118,0131,8147,4133,8133,6170,3206,1192,6
Traditionele eigen middelen20,422,530,929,118,516,822,624,420,725,9
Overige afdrachten (incl. correcties / kortingen lidstaten)10,011,615,019,327,210,810,312,315,719,0

BNI

2005200620072008200920102011201220132014
EU-ontvangsten als % BNI32.63.32.73.64.64.55.34.64.5
Afdracht lidstaat als % BNI 11111.110.911.21.1

Trend

2005200620072008200920102011201220132014
Ontvangsten (in procenten)44.24.667.7-9.616.418.8829.5-9.9-0.1
Afdrachten (in procenten)92.319.628.38.30-18.84.225.717.40.4