Zweden (SE)

Ontvangsten en afdrachten

2005200620072008200920102011201220132014
Ontvangsten (in miljoenen euro)1.562,61.573,41.659,01.464,01.451,91.646,21.757,01.566,01.661,01.691,0
Afdrachten (in miljoenen euro)2.654,32.697,72.915,23.223,11.855,43.243,13.333,63.754,14.211,54.294,3

Ontvangsten uitgesplitst per jaar (in miljoenen euro)

Post2005200620072008200920102011201220132014
Landbouw956,9924,6--------
Structurele acties369,9308,3--------
Intern Beleid213,7317,9--------
Externe hulp0,00,0--------
Administratie22,122,724,023,225,028,829,229,231,732,7
Toetredingshulp0,00,0--------
Compensatie0,00,00,00,00,0---0,00,0
Duurzame groei--486,2429,7469,0478,4653,5432,7630,7-
Instandhouding en beheer natuurlijke hulpbronnen--1.104,8959,4875,71.061,5996,21.022,0906,7-
Burgerschap, vrijheid, veiligheid en rechtvaardigheid--44,051,682,377,478,282,191,9-
De EU als mondiale partner--0,00,00,00,00,00,00,00,0
Smart and inclusive growth---------652,7
Sustainable growth: natural resources---------928,9
Security and citizenship---------76,8
Negative reserve---------0,0
Special instruments---------0,0

Afdrachten uitgesplitst per jaar (in miljoenen euro)

Post2005200620072008200920102011201220132014
BTW-middelen338,2456,9486,6453,8152,9149,5173,1188,3198,6553,1
BNI-afdracht1.925,11.812,71.948,82.268,82.044,42.770,22.797,73.209,53.664,33.217,4
Traditionele eigen middelen351,0399,9438,4454,3370,1434,3466,9464,9442,6466,1
Overige afdrachten (incl. correcties / kortingen lidstaten)39,928,241,446,1-712,0-111,0-104,2-108,6-94,157,7

BNI

2005200620072008200920102011201220132014
EU-ontvangsten als % BNI0.50.50.50.40.50.50.40.40.40.4
Afdracht lidstaat als % BNI 0.90.80.80.90.60.90.80.911.1

Trend

2005200620072008200920102011201220132014
Ontvangsten (in procenten)7.70.75.4-11.8-0.813.46.7-10.96.11.8
Afdrachten (in procenten)-11.68.110.6-42.474.82.812.612.22