Slowakije (SK)

Ontvangsten en afdrachten

2005200620072008200920102011201220132014
Ontvangsten (in miljoenen euro)609,5696,21.082,61.241,81.192,41.905,01.785,12.286,82.026,11.668,8
Afdrachten (in miljoenen euro)359,0401,6519,2594,9711,6647,3693,7742,8799,3720,2

Ontvangsten uitgesplitst per jaar (in miljoenen euro)

Post2005200620072008200920102011201220132014
Landbouw220,6277,5--------
Structurele acties157,3268,0--------
Intern Beleid50,360,5--------
Externe hulp0,00,0--------
Administratie9,410,09,69,410,811,510,79,79,910,2
Toetredingshulp159,367,3--------
Compensatie12,613,00,00,00,0---0,00,0
Duurzame groei--669,0852,8633,51.208,01.096,81.646,01.439,2-
Instandhouding en beheer natuurlijke hulpbronnen--380,5357,0513,0676,5647,9618,0566,0-
Burgerschap, vrijheid, veiligheid en rechtvaardigheid--13,711,18,58,729,212,611,0-
De EU als mondiale partner--9,911,526,60,30,50,50,00,0
Smart and inclusive growth---------1.120,9
Sustainable growth: natural resources---------532,1
Security and citizenship---------5,6
Negative reserve---------0,0
Special instruments---------0,0

Afdrachten uitgesplitst per jaar (in miljoenen euro)

Post2005200620072008200920102011201220132014
BTW-middelen45,358,684,672,877,053,460,084,067,969,0
BNI-afdracht238,8254,8302,5360,7462,9449,8474,7524,2598,7502,3
Traditionele eigen middelen44,155,090,5111,783,6107,3117,496,685,995,1
Overige afdrachten (incl. correcties / kortingen lidstaten)30,833,141,649,888,236,941,638,046,853,8

BNI

2005200620072008200920102011201220132014
EU-ontvangsten als % BNI1.61.6221.92.92.63.32.92.3
Afdracht lidstaat als % BNI 10.910.91.1111.11.11.1

Trend

2005200620072008200920102011201220132014
Ontvangsten (in procenten)5714.255.514.7-459.8-6.328.1-11.4-17.6
Afdrachten (in procenten)63.511.929.314.619.6-97.27.17.6-9.9